Den D

17. února 2008 v 18:25 | Klajka |  Deníček
Jenže já to nevydržela a ráo napsala paní e-mail sama. Po chvíli mi přišla odpověd, byla jsem ráda.
Mamka tedy navrhla že by jsme se tam jeli podívat , ale jen pod podmínkou, že se jedeme JENOM podívat a uvidíme jak se bude nám bude líbit. Mělo to jenom jeden háček,bylo to až za tím Jičínem a to je od nás poměrně daleko (cca 85km).
Tak sme vyjeli. Auto jsem popoháněla očima, a nemohla se dočkat. Jen co jsme dojeli na místo, vyhrnuly se na nás 2krásná štěňátka-fenečka a pejsek. Megie si ke mně hned sedla a začala se hladit. V tu chvíli jsem věděla že je moje. Asi na tom že první kontakt rozhoduje něco opravdu bude. Od paničky jsme dostali ještě několik rad na závěr, a nastalo loučení, nejdříve s bráškou Mufíkem, s maminkou Dorotkou a s paničkou. Dostali jsme ještě kinedril aby nám megie nezvracela. Nakonec jsme zamávali a jeli DOMŮ.

Dorazily jsme až za tmy. Na megie čekali doma 2 kamarádi: kocourek Mates a Morčák Sebik. Mates si chtěl hrát a jak skočil na Megie, začala chudák knůčet,a běžela ke mně. Pak se už držela jen u mně a všechno očuchávala. Večer se začala drbat a tak sme se ještě vykoupali a šli do hajan.
V noci jsme byli čurat venku jen 2x a jelikož byla hrozná tma,tak jsme jen obešli barák a šli spát....

1 Den→→
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

zkus nekliknout :X

Click:) 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama