27.7 08 Byli jsme u DORKY :)

27. července 2008 v 21:40 | ╬Mrs.Kl@jka╬ |  Deníček
Ahojda:) téda tak jsem dneska po pů roce viděla mou maminku dorku:)
Bylo to moc super:)
Asi v půl 11 se paničky začali balit a vpůl 12 jsme vyjeli.. Stavěli jsme na benzínce, a pak už jsme jen jeli a jeli.. /cesta trvala 2 hodiny/:)
A pak jsme přijeli tam.. tam kde jsem prožívala moje první dny života:) Eliška→ moje minulá panička, mě přišla přivítat.. pak jsme si sedli do altánku a zachvíli přišla s maminkou dorotkou, nejprve raději na vodítku, protože od té doby co je vykastrovaná prý moc nemá ráda pejsky.. Jak jsme se začali očuchávat tak nejdříve trošku vyjela /komu by se taky líbilo kdyby jí někdo "vlezl" tam kde je pán:)
Ale pak už to bylo dobrý:) Podle mé paničky máme uplně stejnou povahu..:) obě dvě malé hyperaktviní potvůrky:) Pohráli jsme si a šli jsme na výlet.. šli jsme a šli.:) přes pole přes louky i dokonce přes potok.. ale daleko to nebylo.. :) když už jsme byli u Jinolických rybníččků, měli jsme se jít vykoupat:) Dorka tam skočila hned ale mě se nechtělo, později jsem se ale už koupala taky..:)
Nakonec jsme se zastavili v Kempu kde jsme si odpočali a páníčkové si dali něco dobrýho k snědku..:)
Zpátky jsme šli přes lesík a mojí paničku zase chytla "fotící" mánie a tak chodila pozadu a pořád mě "blejskala" :) Musím říct že je tam nádherná příroda a kdybych se tak nebála určitě bych se tam pořádně vydováděla jako dorka :)
Nakonec jsme si povídali v altánku u Elišky /resp. Páničci si povídali, já spinkala nebo si hrála s Dorkou/, dokonce přišli i Elišky rodiče tak si mě taky prohlédli..:)
Pak nastalo loučení,rozloučili jsme se, a největší loučení bylo s Dorkou, asi jsme to cítili že se zase dlouho neuvidíme tak jsme ještě chvíli řádili:) bylo to moc super..:)
Já i panička jsme odjížděli s blaženým pocitem.. Byl to krásně strávený den, Eliška je moc milá slečna, a moje maminka Dorka je ta nejlepší mamča jakou jsem si mohla přát...
Už se těším až se zase někdy v budoucnu uvidíme..:)
Pac a Pusu Megie a Klárka :-*
Fotky přidáme zítra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

zkus nekliknout :X

Click:) 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama