Byli jsme na Agilitkách

17. července 2008 v 20:58 | ╬Mrs.Kl@jka╬ |  Deníček
Haf Haf
Tak vás zase zdravím:)
Máme novinky..:)
Včera- Jsme byli po půl roce na agility... a teda nebudete nám věřit jak nás to bavilo.. a myslím že nám to i šlo...
Když jsme tam přišli tak se ke mně nahrnuli pejsci a já strčila ocas pod zadeček a seděla...:)
Byla tam jedna paní.. maminka od Terky s Ťapinkou na mě byla hroozně milá a říkala že si vžddycky takovýho chlupáče jako jsem já přála:)
Později tam přišla paní bařinková, vydělali jsme překážky a pejsci šli skákat..
Mě, viktorku, a gobíka si paní Bařinková vzala a cvičili jsme poslušnost.. jako poslední úkol bylo, že s paničkou půjdu před pejsky.. panička mě vypustí nechá běhat a pak přivolá.. jenže když moej panička viděla ten rybník tak začala mít obavy.. které se vzápětí samosřejmě vyplnili. jen co mě pustila vzala jsem čáru a byla jsem v rybníku:) Moje panička se úplně styděla:)
Pak jsme si připravili Skočky a šli jsme přeskakovat.. paní Bařinková dala paničce salám a já najednou poslouchala jak andílek..
Další úkol byl Tunel.. nejprve sem tam vubec nechtěla.. vždyť takový žlutý kruh.. kdo by tam šel. ale později sem byla jak jatá a už tam chodila sama.. jediný problém byl, že sem se nechtěla nechat navádět přes skočky k tunelu po pravej straně a pravou rukou.... jsem zvyklá chodit jen nalevo a tak mi to nešlo..:)
Nakonec jsme zkoušeli Slalom.. říká se že je to nejtěžší překážka.. ale mě to šlo.. teda alespoň podle toho jak mě chválili..:)
Panička byla tak nadšená..a já taky.. už se těším na další agilitky a hlavně na agility tábor na který jedeme od 9.8 do 15.8 ..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

zkus nekliknout :X

Click:) 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama