Srpen 2008

Citáty o Psech 0.2

27. srpna 2008 v 22:56 | Klárka a Megie |  Citáty o psech
Kdyby psi uměli mluvit, patrně bychom s nimi vycházeli stejně špatně jako s lidmi.
Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské cnosti bez lidských necností.
Můžete svému psu vykládat jakoukoli bláznivinu a on na vás vždycky vrhne pohled pravící: "Můj bože, ty máš pravdu! Nikdy jsem na nic takového nepomyslel!"
Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.
Jenom ti, kdož neměli nikdy psa, nemohou pochopit, oč by byl život bez psů chudší.
Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata.
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.
Chceš-li být jeden den št'asten, kup si víno a pozvi přátele.
Chceš-li být dva dny št'asten, ožeň se.
Chceš-li být št'asten celý život, chovej psy.
Nemilujete-li psy, nemilujete věrnost.
Člověk je psí představa o tom, jak by měl vypadal Bůh.
Dát psovi kost není laskavost. Laskavost je podělit se se psem o kost, když máš hlad jako pes.
Pes k člověku vzhlíží kočka přehlíží a prase považuje za rovnoceného partnera.
Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti jít tam, kam odešli oni.
Člověk je bohem psa. Pes nezná nikoho jiného, nechápe nikoho jiného. Jeho celá psí duše se rozplývá v jeho bohu, všechny jeho síly jsou zasvěceny jeho službám.
Pes naučí vaše dítě věrnosti, vytrvalosti a třikrát se zatočit před ulehnutím.
Pes je nejlepším přítelem člověka , člověk je nejhorším údělem psa, neboť mu odpírá svobodu.
Kdo nikdy neměl psa, ten neví co to znamená milovat a být milován.
Pes neumí ublížit z vlastní vůle, pouze člověk chce aby mu bylo ublíženo.

Citáty o Psech 0.1

27. srpna 2008 v 22:55 | Klárka a Megie |  Citáty o psech
Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlecht'ovala péče kterou poskytoval tvoru jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval.
Koupit si psa je jediný způsob jak si lze za peníze pořídit lásku.
Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu.
Pán nam dal v podobě psa opravdového přítele nebot' věděl, že takového mezi lidmi nenajdeme.
Pes je zvíře a v tom je nějáká taková jistota. Lidské city jsou takové ......... nestálé. Lásku, jakou umí projevit pes, vám žádný člověk dát nedokáže.
Jestliže je láska nesmrtelná, pak pevně věřím, že se po smrti setkám se všemi psy svého života, kdyby pro nic jiného, tak pro to moře lásky, která nás spojovala.
Nikdo neocení genialitu vašich slov více, než váš pes.
Průměrný pes je lepší osobnost než průměrný člověk.
Abychom získali správnou představu o své důležitosti, měl by každý mít psa, který ho bude zbožňovat, a kočku, která ho bude ignorovat.
Je na světě ještě hodně lidí, kteří by se od našich čtyřnohých přátel mohli učit. Pevně však věřím, že je více těch, kteří to nepotřebují.
Psi nejsou téměř lidé a neznám většá urážku psí rasy než ji takto popsat.
Psi nejsou lidé oblečení do kožichu, a upírat jim jejich vlastní povahu znamená činit velkou újmu.
Kdybych věřil na nesmrtelnost, bylo by jisté, že znám dost psů, kteří se dostanou do nebe, a jen velice, velice málo lidí.
My s manželem pomýšlíme, že si buď koupíme psa nebo pořídíme dítě. Nemůžeme se rozhodnout, zda si máme nechat zničit koberec nebo životy...
Jakmile jednou podrbete psa, máte navždy vystaráno o zábavu.
Člověk který se umí radovat z podzimního lesa, člověk který zažil ticho koňské stáje a člověk který dal jméno psovi, jen takový člověk je člověkem.
Je celkem velice snadné psu rozumět a naučit se číst jeho myšlenky. Pes se neumí přetvařovat, neumí klamat, neumí lhát, protože neumí mluvit.
Zvířata jako lidé stejný úděl mají, jedni i druzí stejně umírají. Dýchají stejně, v čem je tedy člověk před zvířetem?

Agility žamberk 2008

27. srpna 2008 v 21:05 | Klárka |  Fotogalerie
Máme Fotky!! Najdeš je TADY↓↓

Agility soustředění Žamberk


Agility Soustředění Žamberk 2008

20. srpna 2008 v 9:09 | Klárka a Megie |  Deníček
Tak jsme se bezpečně vrátili z tábora /soustředění/
S mojí Feňuchou na soustředku Jak bylo:
V pátek večer, začala panička běhat po domě, a scháněla všechny věci. Říkala jsem si co blbne, ale zatím jsem jí nechala:)
v Sobotu 9.8 po obědě začala nosit kufry do auta, myslela jsem si že mi odjíždí, ale jen co jsem viděla můj pelech, nesoucí se do auta, uklidnilo mě to. A tak jsme jeli. Najedou se zastavilo auto, my vystoupili a já slyšela jen Haf, ňaf, Vrr.. hned jsem skočila do kufru auta , s tím, že tu nebudu ani minutu. Jenže panička začala stavět stan.. Později jsem si zvykla, začala jsem čuchat k Britě,/neznali jsme se ale jeli tam s snámi:) / která už tam s terkou dávno byla a tak jsme se seznámili. Briutunka měla svojí Kost, na kousání.. no a mě se to mooc líbilo.. já chci taky kost říkala jsem si, a tak jsem jí vždycky britě tajně ukradla:) Jen co odjela mamka a Káťa, šli jsme se s Holkama projít. Na procházky s pejskem je to tam vážně jak dělané.. Krásná příroda, řeka, louky..no pohádka. První noc jsme přečkali krásně až na to že jsme málem umrzli:)
Neděle 10.8 Po studené noci, jsme se probudili do sluného rána..:) Vzala jsem megie a šli jsme se vyvenčit.. /postupně se naučila že jen co jsme vyšli zta brány agility tak se hned běžela vyčůrat a vykakat/.. v půl 10 nás čekla první výcvik, ale jelikož tam pan Spolek /náš cvičitel na ten týden / ještě nebyl prozatím jsme byli s ostqatníma, jenže to nebylo ono. Další výcvik jsme měli ještě navečer, a pak jsme znavení lehli a spali až do rána.
Pondělí 11.8 Jsme se po obědě a po výcviku vydali nejdříve do Exoty /kde se to megie nááramně líbilo, a později na rozhlednu..
Úterý 12.8,
vše probíhalo stejně:)
V agility jsme zkoušeli nové věci, které jsme dříve neznali. Myslím že nám to i docela šlo, megie se snažila a běhala jak andílek.:)
Jediné co mě vždycky dokázalo naštvat že ona když juž nechce tak tvrdohlavec Ne a Ne.. mohla jsme stát u skočky hodinu a ona si jí stejně vždycky podlezla nebo obešla:)
Středa 13.8 Odpoledne přijela Iveta, aby nás vyfotila, a tak jsme se šli podívat ještě do Exoty. Večer jsme jí šli s terkou a Britou vyprovodit a vrátili jsme se až za tmy:)
Jen co jsme došli, už nás volali, aby jsme šli taky na Noční hru pro psy.. /bylo za úkol projít parčíkem a u stromu byl vždycky nějaký figurant.. měli sme zjistit jestli si ho pejsek všimnul.. a u nás to dopadlo tak že tam byli 3 a megie neviděla ani jednoho:D / hold ovčák to není no:)
Čtvrtek 14.8 Dopilovávali jsme poslední nedostatky, aby jsme byli připraveni na páteční závod dobře:) Chodili jsme po procházkách, povídali si.
Večer se opékalo, a tak jsme seděli dlouho venku, pak nás Klárka s kterou jsme se začali bavit až poslední den pozvala do svého stanu /spíš menšího baráčku/ vytáhla kožešiny deky, a seděli jsme tam až do 2..:) Byla tam Alča s Dýnou, Janča s Fíkem, Terka s Britou, Klárka s Banym, a Já s Megie..:) Byl to fakt nejlepší večer.. Pejsánci spali a my jsme povídali:)
Když jsem pak lezla do spacáku, ani se mi nechtělo domů, zase to končí, říkala jsem si.. a tak jsem obejmula Megie a spali jsme..
Křáp najednou mě přobudila rána asi ve 4.. byla šílená bouřka a třískalo to fakt blízko..
Blesk Křáp.. a takhle pořád dokola.. Vzbudili se i holky co měli stany okolo nás:) Najednou začalo strašně pršet a já cítila poprašek jak to teče i na mě.. a to máme nepromokavej stan.. Byl to fakt hroznej slejvák, vypli proud. A já musím přiznat že jsem se i trochu bála..:) Megie spala jak pařez a když jsem si jí pak dala do spacáku tak na mě koukala jak na bačkory..:)
Pátek 15.8 závody
Nejhorší zjištění přišlo v pátek ráno.. vzbudila jsem se a byla jsem mokrá jako všechno ve stanu:D co nebylo mokré, to byla vyjmka, takže i můj diář kam si zapisuju všemožné akce jsme tam musela nechat:D
V 9 jsme se seřadili a šli stavět skočky na naše závody Byli to neoficiálky a byli rozdělené na
Začátečníci SA MA LA
My jsme byli v kategorii začátečníci.. Všichni pejsci běhali krásně,a největší radost mi udělala megie..:) běžela krásně, nic neschodila a byla to šikulka:) Když jsme čekali na vyhlašování tak jsem si říkala že by jsme mohli být tak 3.. A Nakonec Jsme zvítězili a byli 1
Měla jsem obrovskou radost a Megie /pokud to vnímala/ tak taky:)
Tábor byl super, už se těšíme na další ročník:)

Shelly

5. srpna 2008 v 14:31 | ╬Mrs.Kl@jka╬ |  Kamarádi
Náš pesann
SHelly /šeli/
ÁÁ naše adoptivní mamina:)
Kříženec /12let/

Šelinka je z útulku a tak přesný datum narození není..

Tenhle pejsek znamená pro meg všechno,
šeli se od megie nechá kousat do uší a stojí chudinka:)
Je to moc hodná, milá, šikovná, učenlivá fenečka:)



Linda

5. srpna 2008 v 14:22 | ╬Mrs.Kl@jka╬ |  Kamarádi
LINDA
Zlatý retriever / 2 roky/
Narodila se v létě 2006
Je to fenečka z vedlejší vesnice
S megie si vždy výborně hrají:)
Je hodná,milá, šikovná, poslušná:)

Procházka s Lindou 4.8 08

4. srpna 2008 v 21:51 | Klárka |  Fotogalerie
Klikni na Celý článek