Agility Soustředění Žamberk 2008

20. srpna 2008 v 9:09 | Klárka a Megie |  Deníček
Tak jsme se bezpečně vrátili z tábora /soustředění/
S mojí Feňuchou na soustředku Jak bylo:
V pátek večer, začala panička běhat po domě, a scháněla všechny věci. Říkala jsem si co blbne, ale zatím jsem jí nechala:)
v Sobotu 9.8 po obědě začala nosit kufry do auta, myslela jsem si že mi odjíždí, ale jen co jsem viděla můj pelech, nesoucí se do auta, uklidnilo mě to. A tak jsme jeli. Najedou se zastavilo auto, my vystoupili a já slyšela jen Haf, ňaf, Vrr.. hned jsem skočila do kufru auta , s tím, že tu nebudu ani minutu. Jenže panička začala stavět stan.. Později jsem si zvykla, začala jsem čuchat k Britě,/neznali jsme se ale jeli tam s snámi:) / která už tam s terkou dávno byla a tak jsme se seznámili. Briutunka měla svojí Kost, na kousání.. no a mě se to mooc líbilo.. já chci taky kost říkala jsem si, a tak jsem jí vždycky britě tajně ukradla:) Jen co odjela mamka a Káťa, šli jsme se s Holkama projít. Na procházky s pejskem je to tam vážně jak dělané.. Krásná příroda, řeka, louky..no pohádka. První noc jsme přečkali krásně až na to že jsme málem umrzli:)
Neděle 10.8 Po studené noci, jsme se probudili do sluného rána..:) Vzala jsem megie a šli jsme se vyvenčit.. /postupně se naučila že jen co jsme vyšli zta brány agility tak se hned běžela vyčůrat a vykakat/.. v půl 10 nás čekla první výcvik, ale jelikož tam pan Spolek /náš cvičitel na ten týden / ještě nebyl prozatím jsme byli s ostqatníma, jenže to nebylo ono. Další výcvik jsme měli ještě navečer, a pak jsme znavení lehli a spali až do rána.
Pondělí 11.8 Jsme se po obědě a po výcviku vydali nejdříve do Exoty /kde se to megie nááramně líbilo, a později na rozhlednu..
Úterý 12.8,
vše probíhalo stejně:)
V agility jsme zkoušeli nové věci, které jsme dříve neznali. Myslím že nám to i docela šlo, megie se snažila a běhala jak andílek.:)
Jediné co mě vždycky dokázalo naštvat že ona když juž nechce tak tvrdohlavec Ne a Ne.. mohla jsme stát u skočky hodinu a ona si jí stejně vždycky podlezla nebo obešla:)
Středa 13.8 Odpoledne přijela Iveta, aby nás vyfotila, a tak jsme se šli podívat ještě do Exoty. Večer jsme jí šli s terkou a Britou vyprovodit a vrátili jsme se až za tmy:)
Jen co jsme došli, už nás volali, aby jsme šli taky na Noční hru pro psy.. /bylo za úkol projít parčíkem a u stromu byl vždycky nějaký figurant.. měli sme zjistit jestli si ho pejsek všimnul.. a u nás to dopadlo tak že tam byli 3 a megie neviděla ani jednoho:D / hold ovčák to není no:)
Čtvrtek 14.8 Dopilovávali jsme poslední nedostatky, aby jsme byli připraveni na páteční závod dobře:) Chodili jsme po procházkách, povídali si.
Večer se opékalo, a tak jsme seděli dlouho venku, pak nás Klárka s kterou jsme se začali bavit až poslední den pozvala do svého stanu /spíš menšího baráčku/ vytáhla kožešiny deky, a seděli jsme tam až do 2..:) Byla tam Alča s Dýnou, Janča s Fíkem, Terka s Britou, Klárka s Banym, a Já s Megie..:) Byl to fakt nejlepší večer.. Pejsánci spali a my jsme povídali:)
Když jsem pak lezla do spacáku, ani se mi nechtělo domů, zase to končí, říkala jsem si.. a tak jsem obejmula Megie a spali jsme..
Křáp najednou mě přobudila rána asi ve 4.. byla šílená bouřka a třískalo to fakt blízko..
Blesk Křáp.. a takhle pořád dokola.. Vzbudili se i holky co měli stany okolo nás:) Najednou začalo strašně pršet a já cítila poprašek jak to teče i na mě.. a to máme nepromokavej stan.. Byl to fakt hroznej slejvák, vypli proud. A já musím přiznat že jsem se i trochu bála..:) Megie spala jak pařez a když jsem si jí pak dala do spacáku tak na mě koukala jak na bačkory..:)
Pátek 15.8 závody
Nejhorší zjištění přišlo v pátek ráno.. vzbudila jsem se a byla jsem mokrá jako všechno ve stanu:D co nebylo mokré, to byla vyjmka, takže i můj diář kam si zapisuju všemožné akce jsme tam musela nechat:D
V 9 jsme se seřadili a šli stavět skočky na naše závody Byli to neoficiálky a byli rozdělené na
Začátečníci SA MA LA
My jsme byli v kategorii začátečníci.. Všichni pejsci běhali krásně,a největší radost mi udělala megie..:) běžela krásně, nic neschodila a byla to šikulka:) Když jsme čekali na vyhlašování tak jsem si říkala že by jsme mohli být tak 3.. A Nakonec Jsme zvítězili a byli 1
Měla jsem obrovskou radost a Megie /pokud to vnímala/ tak taky:)
Tábor byl super, už se těšíme na další ročník:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

zkus nekliknout :X

Click:) 100% (68)

Komentáře

1 Dreamful Dreamful | Web | 20. srpna 2008 v 17:33 | Reagovat

AHojk.. jak si to tu čtu.. tak vidím, že sis to báječně užila.. Určitě tam bylo krásně, podle toho jak to popisuješ :) A jinak moc gratuluju k vítězství.. Megie je šikulka a jak by taky ne, když má takovou báječnou paničku.. Určitě toho spolu ještě spoustu vyhrajete.. Tak se mějte hezky.. AHoj

2 Verča a Lilly Verča a Lilly | Web | 20. srpna 2008 v 21:05 | Reagovat

Ahoj,muselo to tam být super,gratulujem k 1.místu :)

3 Janča a Fík Janča a Fík | Web | 23. srpna 2008 v 23:06 | Reagovat

Taky že to bylo super!!! :-) Uplně se mi po tom stejská eště víc, jak to tak čtu :-) Vrátila bych se hned!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama