Panička

Panička

9. dubna 2009 v 18:04 | Klárka
Ahojky;)
Jmenuji se Klára a letos prvním rokem studuju na SŠ Obchodní Akademii TGM v Kostelci nad Orlicí.Proč jsem si vybrala tu školu? Bylo to blízko a nevěděla jsem kam jinam:).
V lednu jsem oslavila 16 narozky.:)
Už od mala mám strašně ráda zvířátka všeho druhu→od koníků po králíčky..:) Jediný zvížata, s kterými si moc nerozumím, jsou Hadi a ještěrky.
Do mých 8 let jsem jezdila na koníkovi u babičky, ale protože ho pak museli prodat a koupili za něj hříbátko, a to jak se patří bylo vážně hyperaktivní, tak už jsem radši nejezdila.

Mým velkým snem bylo vždycky nějaké to chlupaté stvořeníčko nejlépe pejska. Pejska jsme však nikdy neměli, jen kvůli tomu že nebyl plot. Tehdy to tedy začalo u morčátek a kočiček.
Když jsem nemohla mít pejska doma, chodila jsem venčit jednoho voříška do sousední vesnice/umřela mu panička a tak mu lidi jen vozili jídlo/ a míša byl za každý moje pohlazení moc vděčnej. A někdy jsme s kamarádkou jeli za pejsky do útulku, kde jsme je venčili.

Loňský únor jsem ale přemluvila mamču, k tomu, že bychom teda nějakého psíka mohli mít, a tak jsem hned začala hledat na netu. Původně jsem chtěla nějakou rasu, ale nakonec mi do oka padla Megie. Byla to taková malá chlupatá kulička:) a Když se mi naskytla ta možnost že by to nakonec mamka dovolila tak jsem toho musela co nejdřív využít, než by změnila názor.:)
Všechno uteklo tak rychle, že ještě ten den jsme si pro ní jeli.Díky Meg se mi splnil můj životní sen, a jsem ráda že ji mám. Myslím že pejsek by měl vždycky patřit k člověku, vždyť je to přece PES PŘÍTEL ČLOVĚKA ne?:)

Můj druhý blog→ http://klajka93.blog.cz

klikni pro další fotku
 
 

Reklama